[email protected]
+420 605 279 033

Gravihel

GRAVIHEL je vysoce profesionální pojivový míchací systém pro drobné řemeslníky, který zahrnuje 23 univerzálních tmelů (3 hliníkové) a aktuálně 15 různých pojiv. Díky tomuto systému si zákazníci mohou namíchat více než 8 350 různých odstínů všech jakostí (odstíny RAL, RAL design, NCS, Afnor, podle britských norem a receptury pro užitková vozidla Mobifleet).

 

Sortiment výrobků nabízí zákazníkům vysokou flexibilitu a rychlou reakci díky optimálnímu stavu zásob a velmi nízkým počátečním investičním nákladům na míchací zařízení a koloristické identifikační nástroje. Výrobky GRAVIHEL se vyznačují vynikajícími krycími schopnostmi, tmely GRAVIHEL jsou vysoce koncentrované (umožňují směšovací poměr 90:10 pro vrchní nátěry 1K a 85:15 pro 2K).

 

Pojiva GRAVIHEL jsou plněna do nádob o pevném objemu 5 a 20 litrů. Díky tomu mohou zákazníci použít různé poměry pojiv a tmelů pro dokonalé splnění svých aktuálních potřeb a rozpočtu a zajištění optimálního poměru mezi kvalitou a cenou. Pojiva v malém balení umožňují rychlou a snadnou přípravu nejčastěji objednávaných prodejních množství (5 a 20 litrů).

 

Zkombinovali jsme naše zkušenosti s opravami autolaků a připravili jsme rozsáhlou koloristickou dokumentaci zahrnující vzorkovnice barev a plakáty s vlastnostmi barev doplněné o spektrofotometry Colour Finder (Vyhledávač barev) a Colour Cube (Barevná kostka).

 

Navštivte naši webovou stránku a získejte více informací o výrobcích GRAVIHEL: základních nátěrech, jednosložkových vrchních nátěrech 1K, dvousložkových vrchních nátěrech 2K, dvousložkových vrchních nátěrech 2K HS, dvousložkových vrchních nátěrech 2K, dvouvrstvých vrchních nátěrech a dvousložkových epoxidových emailech 2K.