[email protected]
+420 605 279 033

Pro domácí mistry

Prohlédněte si náš DIY program

Řešení pro stěny i konstrukce

 

Pro účely dekorace a ochrany povrchů stěn i stropů z různých kompozitních materiálů nabízíme nátěry pro venkovní a vnitřní prostory. Můžete zde najít vše od impregnací, vyrovnávacích směsí a barev na vnitřní stěny až po dekorativní vícebarevné nátěry, barvy pro speciální účely, biocidní přípravky, fasádní barvy, omítky a barvy na beton.

Nátěry na ochranu a dekoraci dřeva

 

K dekoraci a ochraně dřeva si můžete vybrat ze tří základních typů nátěrů – mořidla na dřevo nebo čiré nátěry, emaily a laky. Tím, že vyvíjíme nové a vylepšené přípravky a sledujeme světové trendy v oblasti nátěrů, naše vrchní nátěry zdobí, chrání a vylepšují vzhled dřeva. Nabízíme komplexní systémy ochrany dřeva, které zahrnují nátěry, jež poskytují preventivní ochranu dřeva proti škůdcům dřeva a vlivům počasí.

Nátěry na kovové a plastové povrchy

 

Natírání kovových předmětů jim poskytuje nejen ochranu, ale také kouzlo a teplo, rozmanitost a atraktivní vzhled. Kovy mají omezenou životnost a jejich největšími nepřáteli jsou voda a vzduch. Je proto nutné je před nanesením vrchního nátěru vhodně chránit pomocí našich přípravků pro základní ošetření, aby se zabránilo rezavění a rozpadu. Nabízíme emaily na kovy, vrchní nátěry nebo emaily, které nejen chrání povrch, ale také dodávají barvu a lesk.