[email protected]
+420 605 279 033

Užitková doprava

Požadavky na vysokou kvalitu v segmentu užitkové dopravy jsou ještě vyšší než v automobilovém průmyslu, jelikož užitkové vozy jsou vystaveny mnohem vyšším úrovním expozice a extrémním podmínkám. Užitkové dopravní prostředky mají specifické a velmi náročné požadavky na stabilitu svých nátěrových systémů, jejich antikorozní vlastnosti a dekorativní prvky.

 

Společnost Helios je prvotřídním partnerem vyspělých výrobců nákladních automobilů a dílů na nákladní automobily, autobusů, zemědělských strojů a dalších zařízení ACE. Společně s našimi uznávanými renomovanými zákazníky jsme dosáhli skvělých výsledků v oblasti řešení pro železnice, autobusy, nákladní automobily a modernizace nákladních automobilů.

Nátěrové systémy pro autobusy – vysoce dekorativní a dlouhotrvající

Společnost Helios nabízí vysoce dekorativní a dlouhodobé nátěrové systémy pro vnější plochy autobusů. Pro trvalou ochranu autobusů společnost Helios nabízí ochranné nátěry s extrémní mechanickou odolností, kompatibilní se širokou škálou lepidel na bázi polymerů 1K PUR a MS.

Nákladní automobily a přívěsy nákladních automobilů – pokročilá ochrana nátěrem

Naše portfolio produktů zahrnuje pokročilé řešení nátěrů pro výrobu a údržbu středně těžkých a těžkých nákladních automobilů, včetně cisternových vozů, sklápěčů, jeřábů a míchaček betonu, stejně jako nástaveb, podvozků a kabin nákladních automobilů, modernizace nákladních automobilů a přívěsů nákladních automobilů.

Zařízení ACE – obzvláště silné a odolné

Výrobci jeřábů, buldozerů, nakladačů a vysokozdvižných vozíků vyžadují pevné a trvanlivé antikorozní ochranné nátěry s vysokou chemickou odolností, které ochrání tato vozidla proti nečistotám, solím, vodě a tření. Naše řešení pro segment ACE jsou testována na maximální extrémní podmínky a nabízejí účinnou a trvanlivou ochranu.

NA ZÁKLADĚ VAŠICH POŽADAVKŮ VÁM POSKYTNEME NABÍDKU:

 

Kontaktujte nás a získejte řešení na míru, jehož součástí jsou technologie dostupné v rámci skupiny HELIOS, a integrujte různé výrobní procesy do jednoho koncového produktu.

Naše značky v oblasti nátěrů pro užitková vozidla:

Kontaktní email pro zaslání požadavku na bezpečnostní nebo technické listy, případně jinou dokumentaci k barvám: [email protected]