[email protected]
+420 605 279 033

Helios Refinish

Lakování automobilů je jednou z největších a strategicky nejdůležitějších oblastí skupiny Helios. Neustále investujeme do výzkumu a vývoje, abychom zajistili, že náš sortiment výrobků bude obohacen o novinky, které pečlivě odráží přání a požadavky našich zákazníků.

 

Jako jeden z předních světových hráčů vyvíjíme každý rok konkrétní barvy s novými barevnými formulacemi a neustále zlepšujeme naše nástroje a podporu při míchání barev.

 

Jsme si vědomi toho, že kromě vynikajících produktů a barev úspěch v našem odvětví znamená také důkladný přenos kompetencí a know-how přímo na místo použití. Proto jsme vytvořili podrobný a kompletní školicí program, který odpovídá všem potřebám kompetencí pro činnosti karosáren.

 

Helios Refinish je zastřešující značkou pro všechny naše zavedené i nově přicházející značky autoopravárenského programu. Na trhu dobře známé značky, jako je Mobihel, Colomix a GRAVIHEL pro malé řemeslníky, jsou také předními značkami v tomto odvětví.

Kontaktní email pro zaslání požadavku na bezpečnostní nebo technické listy, případně jinou dokumentaci k barvám: [email protected]