[email protected]
+420 605 279 033

Člen mezinárodní skupiny

Společnost KANSAI HELIOS Czech Republic je členem jednoho z předních výrobců barev, laků a nátěrů na světě – KANSAI PAINT Group. Díky celosvětové výrobě, distribuci a prodejním aktivitám poskytujeme služby globální zákaznické základně. Spolehlivost, růst a věda jsou nejdůležitějšími hodnotami, které řídí naše každodenní podnikání a pomáhají nám vytvářet nové produkty a služby, které uspokojují potřeby našich zákazníků.

Jste naším zákazníkem číslo 1

Naše inteligentní nátěry jsou definovány vysokými standardy pro oblast životního prostředí, know-how, vášní pro inovace a snahou o neustálé zlepšování. Naši zákazníci jsou pro nás číslem jedna a rychlá obsluha je jednou z našich největších předností, proto na všech našich klíčových trzích nabízíme služby místních partnerů. Skupina vyrábí širokou škálu produktů a řešení ve všech segmentech nátěrů díky mnoha renomovaným značkám. KANSAI HELIOS, jako specialista na specifický segment na trhu, dokáže vyvíjet výrobky na míru pro každou potřebu.

Udržitelný rozvoj v souladu s požadavky trhu

Oddělení výzkumu a vývoje KANSAI HELIOS má jednu z nejlépe vybavených laboratoří na světě a usiluje o to, aby vždy uvádělo na trh nové výrobky a rozvíjelo je v souladu s požadavky trhu. Zásady péče o životní prostředí a udržitelnost jsou zaváděné ve všech segmentech výzkumu a vývoje i do výrobních procesů. Nové výrobky a řešení jsou vyvíjeny tak, aby snižovaly využívání zdrojů a negativní dopady na životní prostředí s minimální uhlíkovou stopou a spotřebou energie. Tímto způsobem se v naší společnosti využívají znalosti ve prospěch našich zákazníků i široké společnosti.

Vedoucí postavení s dobře zavedenými značkami

Skupina KANSAI HELIOS nabízí širokou škálu nátěrů a řešení pro různá odvětví, profesionální uživatele a koncové zákazníky. Spojuje dohromady desítky důvěryhodných značek. Jsme hrdí na to, že zastáváme vedoucí postavení v systémech silničního značení v Evropě, největšího světového výrobce laků na základní desky, jednoho z nejvýznamnějších evropských výrobců nátěrů pro železniční průmysl a přední společnosti v segmentu dekoračních nátěrů na trzích střední a východní Evropy. KANSAI HELIOS je také certifikovaným partnerem mezinárodního automobilového průmyslu.

Inovace

Každý zaměstnanec skupiny KANSAI HELIOS pracuje v duchu inovace, což znamená, že nikdy nezastavíme zlepšování a vždy udržujeme mysl otevřenou novým věcem. Inovace jsou proto prezentovány na trzích jako nové produkty a služby, ale lze je nalézt všude v rámci společností skupiny, ve výrobních a výzkumných a vývojových zařízeních i v rámci procesů. Více informací o našich inovativních produktech naleznete na naší stránce KANSAI HELIOS Group.