prodej@kansai-helios.cz
+420 605 279 033

Člen skupiny KANSAI PAINT

Značka HELIOS je zastoupená v 18 zemích světa a je synonymem pro tradici a kvalitu nátěrových systémů. Koncern KANSAI PAINT Group patří mezi TOP 10 výrobců nátěrových hmot ve světě.

S celosvětovou výrobní, distribuční a prodejní činností skupina poskytuje globální zákaznickou základnu. Skupina se skládá z moderně vybavených výrobních firem a vlastních prodejních kanceláří pro efektní a individuální místní servis.

Jste naším zákazníkem číslo 1

Naše inteligentní nátěry jsou definovány vysokými standardy pro oblast životního prostředí, know-how, vášní pro inovace a snahou o neustálé zlepšování. Společnost Helios Group má společnosti a výrobní závody působící v 18 zemích a poskytuje zákaznickou podporu po celém světě. Naši zákazníci jsou pro nás číslem jedna a rychlá obsluha je jednou z našich největších předností, proto na všech našich klíčových trzích nabízíme služby místních partnerů. Skupina vyrábí širokou škálu produktů a řešení ve všech segmentech nátěrů díky mnoha renomovaným značkám. Společnost Rembrandtin, jako specialista na specifický segment na trhu, dokáže vyvíjet výrobky na míru pro každou potřebu.

Udržitelný rozvoj v souladu s požadavky trhu

Naše Oddělení výzkumu a vývoje má jednu z nejlépe vybavených laboratoří na světě a usiluje o to, aby vždy uvádělo na trh nové výrobky a rozvíjelo je v souladu s požadavky trhu. Zásady péče o životní prostředí a udržitelnost jsou zaváděné ve všech segmentech výzkumu a vývoje i do výrobních procesů. Nové výrobky a řešení jsou vyvíjeny tak, aby snižovaly využívání zdrojů a negativní dopady na životní prostředí s minimální uhlíkovou stopou a spotřebou energie. Tímto způsobem se v naší společnosti využívají znalosti ve prospěch našich zákazníků i široké společnosti.

Vedoucí postavení s dobře zavedenými značkami

Společnost Helios Group nabízí širokou škálu nátěrů a řešení pro různá odvětví, profesionální uživatele a koncové zákazníky. Spojuje dohromady desítky důvěryhodných značek. Jsme hrdí na to, že zastáváme vedoucí postavení v systémech silničního značení v Evropě, největšího světového výrobce laků na základní desky, jednoho z nejvýznamnějších evropských výrobců nátěrů pro železniční průmysl a přední společnosti v segmentu dekoračních nátěrů na trzích střední a východní Evropy. Společnost Helios je také certifikovaným partnerem mezinárodního automobilového průmyslu.

Inovace

Každý zaměstnanec společnosti Helios pracuje v duchu inovace, což znamená, že nikdy nezastavíme zlepšování a vždy udržujeme mysl otevřenou novým věcem. Inovace jsou proto prezentovány na trzích jako nové produkty a služby, ale lze je nalézt všude v rámci společností skupiny, ve výrobních a výzkumných a vývojových zařízeních i v rámci procesů. Více informací o našich inovativních produktech naleznete na naší stránce Helios Group.