[email protected]
+420 605 279 033

Nátěrové hmoty pro ACE

Řešení pro zemědělské, stavební a silniční mechanizační zařízení (ACE)

Výrobci jeřábů, traktorů, zemědělských strojů, buldozerů, nakladačů či vysokozdvižných vozíků požadují odolné a trvanlivé ochranné nátěry, které ochrání tato vozidla před nečistotami, solí, vodou a oděrem. Společnost KANSAI HELIOS Group nabízí komplexní nátěrová řešení pro odvětví ACE, která jsou testována pro použití v extrémních podmínkách, aby odpovídala vysokým nárokům v tomto dynamickém odvětví. Jsou správnou volbou pro výrobce, kteří chtějí ochránit své objekty nebo vozidla před korozí, extrémními povětrnostními podmínkami a chemickými a mechanickými vlivy, a zároveň požadují dokonalý povrch, pokud jde o barevný odstín a stupeň lesku.

 

 

Typickým příkladem je stavební vozidlo: Při horizontálním lakování objektu, stroje nebo vozidla se vedle sebe používají různé nátěrové systémy na různých površích a dílech. Pro výrobce je nanejvýš důležitá dokonalá shoda různých nátěrových systémů, pokud jde o barvu, finální povrchovou úpravu, stupeň lesku a stárnutí. Jako dodavatelé systémů a specialisté napříč průmyslovým sektorem barev, kde působíme již po celá desetiletí, jsme s těmito požadavky obeznámeni a můžeme vám poradit a pomoci díky našim zkušenostem a know-how našich techniků.

 

Náš sortiment produktů zahrnuje:

 

  • tekuté nátěrové hmoty (vodou ředitelné a rozpouštědlové nátěrové hmoty, vysokosušinové a ultra vysokosušinové nátěrové hmoty i jednovrstvé nátěry a polyuretanové nátěry aplikovatelné přímo na kov),
  • práškové nátěrové hmoty,
  • elektroforézní nátěry a
  • pojiva.

NA ZÁKLADĚ VAŠICH POŽADAVKŮ VÁM POSKYTNEME NABÍDKU:

Kontaktujte nás a získejte řešení na míru, jehož součástí jsou technologie dostupné v rámci skupiny HELIOS, a integrujte různé výrobní procesy do jednoho koncového produktu.

 

Naše značky v oblasti nátěrových hmot pro ACE:

Kontaktní email pro zaslání požadavku na bezpečnostní nebo technické listy, případně jinou dokumentaci k barvám: [email protected]