[email protected]
+420 605 279 033

Práškové nátěrové hmoty

Práškové nátěrové hmoty vyráběné ve skupině KANSAI HELIOS představují zcela nový pohled na funkční nátěry budoucnosti. Společnost KANSAI HELIOS Czech Republic s.r.o. vám nabízí tři různé značky z portfolia skupiny KANSAI HELIOS, které se vyznačují velkými přednostmi: díky nim bude váš produkt vypadat lépe a déle vydrží.

 

Navíc jsou šetrné k životnímu prostředí, neobsahují organická rozpouštědla a prakticky nezpůsobují znečištění. Díky recyklaci odpadního prášku a snadné likvidaci odpadu pomáhají práškové nátěrové hmoty chránit životní prostředí. Práškové nátěrové hmoty proto představují dokonalé řešení pro každou průmyslovou aplikaci a jejich význam v řadě průmyslových odvětvích každým rokem výrazně roste.

 

Práškové nátěrové hmoty jsou součástí našeho komplexního programu nátěrových systémů a používají se v aplikacích vyžadujících horizontální lakování – například u stavebních strojů.

 

Naše výrobní závody v Evropě se vyznačují širokou škálou produktových řad, účinnými řešeními práškových nátěrů a schopností plnit požadavky na zakázku. Skupina KANSAI HELIOS funguje na principu neustálého zlepšování procesů a investic do nových zařízení a technologií, což vytváří hodnotu pro naše zákazníky.

 

Skupina pracuje na princípe neustáleho zlepšovania procesov a investícií do nových zariadení a technológií, ktoré vytvárajú hodnotu pre našich zákazníkov.