[email protected]
+420 605 279 033

Pro profesionály

Náš program také obsahuje produkty, které zajišťují maximální spokojenost při manipulaci u zákazníků, kteří s našimi výrobky pracují profesionálně a mají zkušenosti a znalosti – u odborníků. Při práci s těmito produkty je pro dosažení požadovaných výsledků nutná důsledná a profesionální práce spolu s uvážením přesně definovaných postupů. Vzhledem k tomu, že segment profesionálních uživatelů vnímá produkt úplně jiným způsobem než zákazníci z řad domácích kutilů („udělej si sám“), upravili jsme tento segment především pro odborníky.

 

Receptury barev jsou speciálně vyvinuty pro náročné povrchy, techniky nanášení a vlastnosti. Obaly výrobků pro profesionální uživatele jsou snadno identifikovatelné. Přední štítek obsahuje různé kódy barev a další prvky, které ukazují jedinečné výhody vybraného materiálu, jeho účel a správný způsob použití.

Kontaktní email pro zaslání požadavku na bezpečnostní nebo technické listy, případně jinou dokumentaci k barvám: [email protected]

HELIOS KATALOG

Prohlédněte si náš program pro profesionály

wall_and_construction-e1483451855758

Řešení pro stěny i konstrukce

 

Pro účely dekorace a ochrany povrchů stěn i stropů z různých kompozitních materiálů nabízíme nátěry pro venkovní a vnitřní prostory. Můžete zde najít vše od impregnací, vyrovnávacích směsí a barev na vnitřní stěny až po dekorativní vícebarevné nátěry, barvy pro speciální účely, biocidní přípravky, fasádní barvy, omítky a barvy na beton.

shutterstock_178881044-e1481728073821-1024x685-2

Nátěry na ochranu a dekoraci dřeva

 

K dekoraci a ochraně dřeva si můžete vybrat ze tří základních typů nátěrů – mořidla na dřevo nebo čiré nátěry, emaily a laky. Tím, že vyvíjíme nové a vylepšené přípravky a sledujeme světové trendy v oblasti nátěrů, naše vrchní nátěry zdobí, chrání a vylepšují vzhled dřeva. Nabízíme komplexní systémy ochrany dřeva, které zahrnují nátěry, jež poskytují preventivní ochranu dřeva proti škůdcům dřeva a vlivům počasí.

Blue_seats-1024x683-2

Nátěry na kovové a plastové povrchy

 

Natírání kovových předmětů jim poskytuje nejen ochranu, ale také kouzlo a teplo, rozmanitost a atraktivní vzhled. Kovy mají omezenou životnost a jejich největšími nepřáteli jsou voda a vzduch. Je proto nutné je před nanesením vrchního nátěru vhodně chránit pomocí našich přípravků pro základní ošetření, aby se zabránilo rezavění a rozpadu. Nabízíme emaily na kovy, vrchní nátěry nebo emaily, které nejen chrání povrch, ale také dodávají barvu a lesk.

wood-Parquet

Řešení pro podlahové krytiny

 

Kreativita nemá meze a ve společnosti Helios toto chceme prokázat i u našich řešení podlahových krytin.