[email protected]
+420 605 279 033

Dekorativní nátěry

Neumíme si představit svět bez nátěrů a barev. Proto chceme umožnit každému, aby si uspořádal svět tak, jak se mu líbí, v živých barvách, které přinášejí radost a uměleckou inspiraci. Postupy nanášení barev a laků se staly tak jednoduché, že většina produktů je vhodná pro použití „udělej si sám“.  S našim širokým sortimentem značek na ochranu a dekoraci různých povrchů se snažíme přizpůsobit barvy našim zákazníkům a světovým trendům.

Značka Helios, která je největší dekorativní značkou v Helios Group, nabízí široký sortiment nátěrových hmot na ochranu a dekoraci různých povrchů. Produktové skupiny BORI, TESSAROL, SPEKTRA a IDEAL jsou produkty s nepřetržitými technologickými vylepšeními a synonymem pro nátěry vysoké kvality. Všechny výrobky jsou šetrné k životnímu prostředí.

Belinka se používá na ochranu dřeva již téměř 50 let. Neustále se vyvíjejí nové a nové vylepšené prostředky na ochranu a zvýraznění vzhledu dřeva. Naši odborníci vyvíjejí a sledují světové trendy v oblasti nátěrových hmot a obstarávají přísady pro zlepšení kvality produktů Belinka, které jsou určené převážně pro koncové spotřebitele.

Ať už váš domov potřebuje cokoliv, Color se postará o to, aby vaše oblíbené předměty dostaly kvalitní ochranu za rozumnou cenu. Hodnotou značky jsou již více jak 6 generací kvalita, spolehlivost a použitelnost.

Kontaktní email pro zaslání požadavku na bezpečnostní nebo technické listy, případně jinou dokumentaci k barvám: [email protected]