[email protected]
+420 605 279 033

Mobihel

Sdílíme stejné nadšení a lásku k autům i respekt k lidem. Aut může přijíždět miliony a mohou být součástí naší každodenní rutiny, ale pro mnohé z vás i nás znamenají mnohem víc. Společnost Mobihel je hrdá na to, že je loajálním partnerem všech lakýrníků, pro které dokonalý krycí povrch představuje vše. Jejich práci a zručnost hluboce obdivujeme a jsme za ně vděčni. To společnosti Mobihel umožňuje dodávat spolehlivé výrobky a řešení, která mohou lakýrníci používat na opravy, zlepšování a renovace. Aby navrátili krásu, aby zajistili pokrok a okouzlili nejvěrnější a nejoddanější automobilové fanoušky.

Ve společnosti Mobihel se chceme posunout nad průměr až za hranice očekávání a vytvořit opravdové emoce a přitom přidat barvu a vkus do života každého automobilového nadšence. Výrobní řada Mobihel se skládá z čisticích prostředků, tmelů, základních barev a plnidel, základních laků, čirých laků, ředidel a tužidel.

 

Pokud se chcete dozvědět více o našich produktech, technických podrobnostech a aplikacích, navštivte www.mobihel-refinish.com.