prodej@kansai-helios.cz
+420 605 279 033

KANSAI HELIOS Czech Republic s.r.o.

KANSAI HELIOS Czech Republic s.r.o.

Nositel certifikátu jakosti Certificate of Quality Systém Management ČSN EN ISO 9001:2016 a ČSN EN ISO 14001:2016

Značka HELIOS je zastoupená v 18 zemích světa a je synonymem pro tradici a kvalitu nátěrových systémů. Koncern KANSAI PAINT Group patří mezi TOP 10 výrobců nátěrových hmot ve světě.

S celosvětovou výrobní, distribuční a prodejní činností skupina poskytuje globální zákaznickou základnu. Skupina se skládá z moderně vybavených výrobních firem a vlastních prodejních kanceláří pro efektní a individuální místní servis.

 

Výrobky HELIOS jsou na českém trhu dostupné od roku 1996. Historicky prvním dovozcem těchto výrobků byla společnost CHEDO, spol. s r.o. V květnu 2016 proběhla vnitrostátní fúze dvou obchodních společností a to CHEDO, spol. s r.o. a Rembrandtin s.r.o., jejichž společným obchodním jménem byl Rembrandtin s.r.o. Spojením těchto dvou firem došlo k posílení pracovního týmu, a i k lepším možnostem v rámci vývoje nových výrobků.

Dalším významným krokem v rozvoji společnosti, který se uskutečnil a který ještě více posílil její pozici v rámci skupiny KANSAI HELIOS je změna obchodního jména firmy na KANSAI HELIOS Czech Republic s.r.o. s platností od 1.6.2022.

Společnost KHCZ zajišťuje dodávky nátěrových hmot ze svých skladů v České republice, ale i na Slovensku, do výrobních závodů svých partnerů, na místo provádění prací nebo do skladů svých distributorů. Díky vlastním míchacím zařízení je společnost schopna rychle reagovat na požadavky svých zákazníků a dodat požadované odstíny dle jednotlivých vzorkovnic nebo dle individuálních potřeb.

 

Kromě profesionálních produktů pro oblast průmyslu, společnost nabízí ve svém portfoliu dekorativní nátěrové hmoty značek HELIOS, COLOR a Belinka. Dále i kompletní nabídku produktů a doplňkových materiálů v rámci autoopravárenství a autolaků značek MOBIHEL, COLOMIX, RADEX a nově GRAVIHEL. Pro povrchovou úpravu dřeva společnost poskytuje svým zákazníkům širokou škálu profesionálních laků, emailů a mořidel. V neposlední řadě jsou součástí zákaznického portfolia i práškové barvy na kov značky COLOR, které vynikají vysokou kvalitou a jsou šetrné k životnímu prostředí.

 

Součástí nabídky kvalitních produktů je i kompletní servis, poradenství při výběru vhodného nátěrového systému, zpracování projektu a cenová kalkulace, kontrolní dohled, vypracování závěrečných protokolů, včetně zaškolení aplikačních pracovníků. Zaměstnanci společnosti KANSAI HELIOS disponují kvalitním vzděláním a dlouholetou praxí v oboru, což umožňuje realizaci technicky i objemově náročných projektů.

Člen skupiny KANSAI PAINT

Společnost KANSAI HELIOS Czech Republic je členem jednoho z předních výrobců barev, laků a nátěrů na světě – KANSAI PAINT Group. Díky celosvětové výrobě, distribuci a prodejním aktivitám poskytujeme služby globální zákaznické základně. Spolehlivost, růst a věda jsou nejdůležitějšími hodnotami, které řídí naše každodenní podnikání a pomáhají nám vytvářet nové produkty a služby, které uspokojují potřeby našich zákazníků.

Společnost KANSAI HELIOS Czech Republic uzavřela smlouvu o sdruženém plnění se společností EKO-KOM, a.s., a je zapojena do Systému sdruženého plnění EKO-KOM pod klientským číslem EK-F00100042.