[email protected]
+420 605 279 033

KANSAI HELIOS Czech Republic s.r.o.

KANSAI HELIOS Czech Republic s.r.o.

Výrobky KANSAI HELIOS jsou na českém trhu dostupné od roku 1996. Historicky prvním dovozcem těchto výrobků byla společnost CHEDO, spol. s r.o. V květnu 2016 proběhla vnitrostátní fúze dvou obchodních společností a to CHEDO, spol. s r.o. a Rembrandtin s.r.o., jejichž společným obchodním jménem byl Rembrandtin s.r.o. Spojením těchto dvou firem došlo k posílení pracovního týmu, a i k lepším možnostem v rámci vývoje nových výrobků.

 

Dalším významným krokem v rozvoji společnosti, který se uskutečnil a který ještě více posílil její pozici v rámci skupiny KANSAI HELIOS je změna obchodního jména firmy na KANSAI HELIOS Czech Republic s.r.o. s platností od 1.6.2022.

 

Společnost KANSAI HELIOS Czech Republic zajišťuje dodávky nátěrových hmot ze svých skladů v České republice, ale i na Slovensku, do výrobních závodů svých partnerů, na místo provádění prací nebo do skladů svých distributorů. Díky vlastním míchacím zařízení je společnost schopna rychle reagovat na požadavky svých zákazníků a dodat požadované odstíny dle jednotlivých vzorkovnic nebo dle individuálních potřeb.

R2-2

Kromě profesionálních produktů pro oblast průmyslu, společnost nabízí ve svém portfoliu dekorativní nátěrové hmoty značek HELIOS, COLOR a Belinka. Dále i kompletní nabídku produktů a doplňkových materiálů v rámci autoopravárenství a autolaků značek MOBIHEL, COLOMIX, RADEX a nově GRAVIHEL. Pro povrchovou úpravu dřeva společnost poskytuje svým zákazníkům širokou škálu profesionálních laků, emailů a mořidel. V neposlední řadě jsou součástí zákaznického portfolia i práškové barvy na kov značky COLOR, které vynikají vysokou kvalitou a jsou šetrné k životnímu prostředí.

 

Součástí nabídky kvalitních produktů je i kompletní servis, poradenství při výběru vhodného nátěrového systému, zpracování projektu a cenová kalkulace, kontrolní dohled, vypracování závěrečných protokolů, včetně zaškolení aplikačních pracovníků. Zaměstnanci společnosti KANSAI HELIOS disponují kvalitním vzděláním a dlouholetou praxí v oboru, což umožňuje realizaci technicky i objemově náročných projektů.

Nositel certifikátu jakosti Certificate of Quality Systém Management ČSN EN ISO 9001:2016 a ČSN EN ISO 14001:2016

Společnost KANSAI HELIOS Czech Republic uzavřela smlouvu o sdruženém plnění se společností EKO-KOM, a.s., a je zapojena do Systému sdruženého plnění EKO-KOM pod klientským číslem EK-F00100042.