[email protected]
+420 605 279 033

Řešení nátěrů pro kolejová vozidla

Řešení nátěrů pro kolejová vozidla

Mezinárodní uznání

 

Výrobci kolejových vozidel a provozovatelé železniční dopravy ve více než 40 zemích po celém světě se spoléhají na nátěry Rembrandtin. Nátěry jsou testovány v praxi a schválila je řada známých železničních společností v různých zemích.

 

 

Naše produktové portfolio zahrnuje vodou ředitelné a rozpouštědlové systémy:

  • Základní nátěry
  • Vrchní nátěry
  • Transparentní nátěry
  • Plniva
  • Tmely

 

K dispozici je celá řada možností vzhledu. Na nejrůznější povrchy lze aplikovat metalické nátěry a nátěry s dekorativními efekty. Naše metalické nátěry a nátěry s dekorativními efekty jsou k dispozici jako základní nebo transparentní nátěrové systémy.

 

Všechny naše produkty jsou šetrné k životnímu prostředí, vyhovují požadavkům předpisů týkajících se VOC, nátěry se snadno obnovují a rychle schnou. Trvale chrání vlaky před korozí, změnami barevného odstínu, graffiti a jinými poškozeními. Nákladová efektivita je zaručena.

 

Certifikace protipožární ochrany:

 

Naše norma i naše specifické systémy splňují požadavky na požární vlastnosti materiálů a součástí drážních vozidel podle normy DIN EN45545.

 

Na základě vašich požadavků vám poskytneme nabídku:

 

Kontaktujte nás a vyžádejte si podrobné informace o nátěrových systémech pro kolejová vozidla. Rádi vám předložíme nabídku na základě vašich požadavků.

 

Naše značky v oblasti nátěrů pro kolejová vozidla:

Kontaktní email pro zaslání požadavku na bezpečnostní nebo technické listy, případně jinou dokumentaci k barvám: [email protected]