[email protected]
+420 605 279 033

Elektroizolační laky

Elektroizolační laky

Elektroizolační laky Remisol společnosti Rembrandtin jsou speciálně vyvinuty pro elektrickou izolaci elektrotechnické ocele se zvláštním důrazem na kompatibilitu nátěrů s životním prostředím. Více než 30leté zkušenosti s vývojem a výrobou nátěrů bez obsahu chromu a 100% splňujících požadavky směrnice RoHS pro pásky a výlisky z elektrotechnické ocele CRNO činí ze společnosti Rembrandtin lídra na trhu, který je již po desetiletí dodavatelem renomovaných výrobců elektrotechnické ocele a generátorů po celém světě.

Všechna produktová řešení Remisol jsou na vodní bázi a 100% bez obsahu chromu. Jejich vynikající izolační vlastnosti snižují ztráty způsobené vířivými proudy u elektrických zařízení, čímž zvyšují jejich účinnost. Izolované základní desky se používají v motorech, generátorech, transformátorech a jiných elektromagnetických pólech. Naše otestovaná řešení splňují nejvyšší standardy kvality v průmyslu a jsou přizpůsobeny specifickým požadavkům zákazníků. Všechny výrobky Remisol jsou klasifikovány podle ASTM A 976-97 a IEC 6040-1-1 a plně vyhovují příslušným směrnicím EU, jako je směrnice RoHS. (2002/95/ES o omezení používání některých nebezpečných látek v elektrických a elektronických zařízeních)

 

V souladu s nařízením REACH společnost Rembrandtin pravidelně ve spolupráci s dodavateli testuje složení surovin, a je tak schopna zajistit, aby elektroizolační laky Remisol neobsahovaly žádné látky vzbuzující velmi velké obavy (SVHC) uvedené v nařízení REACH. 

NA ZÁKLADĚ VAŠICH POŽADAVKŮ VÁM POSKYTNEME NABÍDKU:
Kontaktujte nás a získejte další informace o nátěrech REMCOR na bázi zinkových mikrolamel. Rádi vám předložíme nabídku na základě vašich požadavků.

 

Naše značky v oblasti elektroizolačních laků:

Kontaktní email pro zaslání požadavku na bezpečnostní nebo technické listy, případně jinou dokumentaci k barvám: [email protected]