[email protected]
+420 605 279 033

Řešení pro podlahové krytiny

Dřevěné podlahy – moderní tradice

 

Dřevo jako nejlepší řešení přírody, testované po tisíce let, prokázalo řadu technických a ekologických výhod. Naše řešení pro dřevěné podlahové krytiny proto následují stejnou filozofii. Naše široká škála výrobků pro dřevěné podlahové krytiny je to, co nás odlišuje a pomáhá nám přizpůsobit se každému přání bez ohledu na jiné faktory. Prvotřídní kvalita a odbornost, která je ponořena do rozvoje podlahových řešení, poskytuje vašim podlahám současně přetrvávající ochranu i krásu barev sladěných s povahou materiálu a přírodou kolem nás.

wood-floor

 

Naše široká škála výrobků pro dřevěné podlahové krytiny je to, co nás odlišuje a pomáhá nám přizpůsobit se každému přání bez ohledu na jiné faktory. Prvotřídní kvalita a odbornost, která je ponořena do rozvoje podlahových řešení, poskytuje vašim podlahám současně přetrvávající ochranu i krásu barev sladěných s povahou materiálu a přírodou kolem nás.

„Odborník na podlahy“ Floor Expert – podlaha jako jedinečné umělecké dílo

 

Designové nátěry Floor Expert se používají při vysokých nárocích kladených na optickou a dekorativní kvalitu povrchu podlahy. Snadno a bez problémů se nalévají a dodávají každému pokoji jedinečný, individuální nádech. Vzhledem k různým technikám nanášení (modelovací techniky) se vyrábějí rozmanité, umělecky unikátní, dekorativní podlahy s proložením z plastového granulátu (kousky) a v barevném provedení v odstínech RAL.

wood-Parquet-2

 

Kreativita nezná meze.

 

Přípravek na bázi pryskyřice je přesvědčivý pro použití v soukromých nemovitostech nejen díky svému modernímu designu a příjemnému pocitu při chození, ale také díky svým obzvláště nízkým nárokům na údržbu. Své uplatnění nalezne i v komerční sféře díky své maximální odolnosti a ekonomické efektivnosti, jak již prokázaly miliony metrů čtverečních.

Kontaktní email pro zaslání požadavku na bezpečnostní nebo technické listy, případně jinou dokumentaci k barvám: [email protected]